Rozbicki Jakub

Rozbicki Jakub
Instruktor:
Rozbicki Jakub
O mnie:
Wspinam się od 1989 roku. Swoją przygodę z tym pięknym sportem rozpocząłem w Gdańsku; skąd również pochodzę. Moim klubem macierzystym jest Klub Wysokogórski Trójmiasto. Przez 16 lat byłem związany z Krakowem (do 2014 roku). Obecnie mieszkam i pracuję w Warszawie. W 1996 roku uzyskałem uprawnienia instruktora wspinaczki skalnej Polskiego Związku Alpinizmu, a instruktorem taternictwa jestem od 2002 roku. Od tamtego czasu, nieprzerwanie, instruuję na sztucznych ścianach, w skałkach i górach. Mam na swoim koncie kilkuset przeszkolonych Klientów.

Przez wiele lat byłem zafascynowany pokonywaniem trudności skalnych- stąd droga własnego autorstwa o trudnościach VI.7 i kilka nieco łatwiejszych. Wciąż staram się utrzymywać dobrą formę sportową. Wspinam się w polskich i europejskich rejonach skalnych, Tatrach oraz Alpach.

Ukończyłem Politologię i Nauki Społeczne na Uniwersytecie Gdańskim oraz studia podyplomowe „Coaching w Biznesie” w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie. Jestem również trenerem biznesu i coachem akredytowanym przez International Coach Federation. Od 2008 roku pracuję z biznesem oraz osobami chcącymi wprowadzić pozytywną zmianę w swoim życiu zawodowym i prywatnym.

Telefon:
601 631 838
Stopień instruktorski:
Instruktor Taternictwa PZA
  • Rozbicki Jakub
  • Rozbicki Jakub
  • Rozbicki Jakub
  • Rozbicki Jakub