Poznański Tomasz

Poznański Tomasz
Instruktor:
Poznański Tomasz
O mnie:
Odkąd stawiałem swoje pierwsze wspinaczkowe kroki w 1998 roku w Rzędkowicach, na Jurze zdążyło wyrosnąć kilka drzew;) Absolutnie pochłonięty wszystkim, co miało związek ze wspinaczką, szybko zweryfikowałem swoje taternicko-alpejskie plany poświęcając się bez reszty wspinaczce sportowej. Spędziłem w skałach i na ścianie mnóstwo czasu, poznając świetnych ludzi i kolekcjonując niezapomniane chwile…

Przez większość dorosłego życia mieszkałem w Krakowie, któremu to miastu zawdzięczam większość znajomości i wspinaczkowych przyjaźni. Poza tym zawsze lubiłem pisać o wspinaniu, outdoorze i całym tym naszym wertykalnym świecie – kiedyś dla Magazynu Górskiego i onetu, dziś dla wspinanie.pl, 4outdoor, sporadycznie też podlewam czcionką swoje internetowe poletko, czyli bloga www.wspinolog.com.

W pracy instruktorsko – trenerskiej specjalizuje się przygotowaniu technicznym i motorycznym – uczę ludzi wspinać się efektywniej, przygotowuję do zawodów i przejść skalnych. Uważam, ze każdy instruktor czy trener powinien cały czas się rozwijać – mnie zaprowadziło to do roli organizatora kursu trenerskiego, który ukończyłem rok temu wraz z kilkunastoma zakręconymi na punkcie treningu instruktorami. Na codzień można mnie spotkać na warszawskich ścianach, a w sezonie na porannej kawie w Trafo Base Camp;)

Telefon:
502 269 725
Stopień instruktorski:
Instruktor Wspinaczki Sportowej PZA