Łodziński Michał

Łodziński Michał
Instruktor:
Łodziński Michał
O mnie:
Wspinam się od 2000 roku. Zaczynałem za dzieciaka w sekcji juniorskiej AGAMA pod okiem Gosi Kusztelak i Przemka Klimka. Następnie swój “warsztat wspinaczkowy doskonaliłem pod okiem między innymi Jakuba Ziółkowskiego. Od lat jestem związany z UKA Warszawa (Uniwersytecki Klub Alpinistyczny).

Od 2002 roku regularnie startuje w zawodach Pucharów Polski oraz zawodów towarzyskich w konkurencji prowadzenie oraz bouldering. Jako Junior dwukrotnie wywalczyłem vice mistrzostwo Polski na czas. w 2010 roku uzyskałem tytuł instruktora sportu we wspinaczce sportowej i szkole nowych jak i stałych adeptów wspinania na kursach ściankowych, skałkowych, sekcjach oraz zajęciach indywidualnych. W roku 2016 uzyskałem stopień trenera II klasy oraz zostałem zunifikowany do instruktora sportu Polskiego Związku Alpinizmu.

W 2012 roku zrobiłem kurs konstruktorów dróg dzięki czemu poza warszawskimi ściankami na których kręcę drogi średnio co 3 miesiące układam drogi i problemy boulderowe na zawodach Pucharów Polski.

Nie spoczywam na laurach, ciągle jestem aktywnym zawodnikiem. Poza podnoszeniem poziomu innych, skupiam się również na swojej formie by ciągle rosła. Bawię się wspinaniem, eksperymentuje z treningami oraz ćwiczeniami uzupełniającymi.

Telefon:
602 801 661
Stopień instruktorski:
Instruktor Wspinaczki Sportowej PZA
  • Łodziński Michał
  • Łodziński Michał
  • Łodziński Michał