Kubicki Arkadiusz

Kubicki Arkadiusz
Instruktor:
Kubicki Arkadiusz
O mnie:
Dawno,dawno temu w siedzibie Klubu Wysokogórskiego w Poznaniu siedział samotnie w kącie młody zagubiony student, Wykład inauguracyjny nowego kursu skałkowego prowadził wybitny polski taternik, alpinista i himalaista Stanisław Zierhoffer. Nigdy nie zapomnę tego, czego nauczył mnie mój pierwszy górski nauczyciel i przyjaciel – Staszek. Wspinanie na cegłach poznańskiej cytadeli, wyjazdy w skałki to był dopiero początek. Bardzo szybko znalazłem się w świecie podobnych mi fascynatów i zapaleńców.

Góry są treścią mojego życia. Niestety oprócz wspaniałych przeżyć byłem tez świadkiem wielu tragedii. Kształtowało to mój charakter, nauczyło pokory i szacunku do ”Króla Gór”. Po prawie 40-u latach wspinania w Tatrach latem i zimą, Alpach, Dolomitach, Andach, Meksyku wiem sporo o zagrożeniach górskich i sposobach minimalizowania ryzyka.

Kiedy tylko mogę i mam siły wspinam się dla siebie i mimo ogromnego doświadczenia ciągle się uczę. Od siedmiu lat jestem nauczycielem, wprowadzam w arkana Gór ludzi tak samo, jak ja Nimi zaczarowanych.

Telefon:
604 129 556
E-mail:
Stopień instruktorski:
Instruktor Alpinizmu PZA
  • Kubicki Arkadiusz
  • Kubicki Arkadiusz
  • Kubicki Arkadiusz
  • Kubicki Arkadiusz