Kuczera Jan

Kuczera Jan
Instruktor:
Kuczera Jan
O mnie:
Wspinanie dla mnie to wielka pasja, bez której trudno jest mi wyobrazić sobie moje życie. Wolność i przygoda jest tym co mnie najbardziej w niej pociąga. Uwielbiam wspinać się zarówno w nagrzanych słońcem skałkach jak i zimą w górach. Jednak bez wątpienia upodobałem sobie wspinaczkę górską letnią i zimową, gdzie stopień zaangażowania zarówno ciała i ducha bywa maksymalny. Uwielbiam stan kiedy kontroluję swoje ciało i umysł podczas realizacji swoich wspinaczkowych celów. Wiem jednak, że bez pomocy osób, które mi pomogły w pierwszych latach mojej wspinaczkowej przygody, za wiele bym we wspinaniu nie podziałał.

Jako instruktor Polskiego Związku Alpinizmu chciałbym być dla Was tym, kim byli dla mnie moi bardziej doświadczeni koledzy – nauczycielem. Chciałbym Was wziąć pod skrzydła i pomóc przy stawianiu „pierwszych kroków” w pionowym świecie.

Mam na swoim koncie nowe drogi i szybkie powtórzenia trudnych dróg w Tatrach, Górach Szkocji, Norwegii, Dolomitach, Alpach Julijskich i Francuskich, w Kirgijskim Pamiro-Alaju i w Karakorum w Pakistanie.

Alex Lowe, jedna z legend światowego wspinania mówił, że „najlepszym wspinaczem jest ten, któremu wspinanie sprawia najwięcej radości” i ja się z nim w pełni zgadzam.

Telefon:
605 157 424
Stopień instruktorski:
Instruktor Alpinizmu PZA
  • Kuczera Jan
  • Kuczera Jan
  • Kuczera Jan
  • Kuczera Jan